Nasi klienci i rekomendacje

Aktualności

Nasi klienci:

Instytucje finansowe

PZU SA
PZU Życie
BZ WBK
Bank Śląski
Getin Bank
ING Group
BNP Paribas

Firmy handlowe

Saint -Gobain/ ISOVER
Kompania Piwowarska
Asahi Breweries
SABMiller
Leroy Merlin
Polmarkus
Spokey
Saturn
X-kom

Usługi, produkcja

Fuchs Oil Corporation
Hill International
Future Processing
Glass Service
Carey Agri
HAGER Group
NORMA Group
GRUPA Tauron
Huta Katowice
Effector SA
CF Gomma
IR-Plast
Introl
CITEC

Współpracujemy z:

Firmy szkoleniowe

DPM Doradztwo
Personalne Exbis

Organizacje

Center for Creative Leadership
Izba Coachingu
City University Londyn
International Coaching Federation
Fundacja Edukacja Bez Granic

Uczelnie

Wyższa Szkoła Bankowa w Poznaniu
Wyższa Szkoła Biznesu
Wyższa Szkoła Zarządzania Polish Open University
Wyższa Szkoła Pedagogiczna przy TWP
Wyśza Szkoła Zarządzania Ochroną Pracy
Wyższa Szkoła Zarządzania Marektingowego i Języków Obcych
Uniwersytet Śląski
City University w Londynie


Rekomendacje

Gorąco polecam każdą sesję coachingową organizowaną przez dr Annę Syrek-Kosowską. Brałem udział w kilku indywidualnych sesjach coachingowych. Byłem zarówno bardzo interesujący, jak i efektywny czas. Dostarczyła mi najnowocześniejszych rozwiązań, których potrzebowałem – byłem bardzo pozytywnie zaskoczony, gdy porównałem te sesje z innymi szkoleniami z tego obszaru, w których brałem udział. Ważnym doświadczeniem jest to, że Anna jako trenerka była otwarta na wymiana informacji i wsparcie nie tylko podczas sesji, ale nawet między i po w pewnym zakresie (nawet teraz mogę do niej zadzwonić i zapytać o radę).

Co do samego procesu coachingowego: był on bardzo profesjonalny, a jego wartość znacznie podniosła zaangażowanie Anny. Myślę, że ci kierowcy oraz jej ogromna wiedza zawodowa i doświadczenie sprawiły, że znacznie lepiej zarządzałem i wspierałem rozwój kierowanych przeze mnie zespołów (zarówno na bieżąco, jak i projektów). Osiągnąłem wszystkie cele, które założyłem przed tym szkoleniem menedżerskim.

Podsumowując: Z ogromną satysfakcją i radością polecam dr Annę Syrek-Kosowską jako profesjonalnego i bardzo skutecznego coacha, wspierającego w rozwoju umiejętności menedżerskich. Coaching ten polecamy wszystkim menedżerom, którzy chcą podnieść kompetencje zarządzania zespołem i tworzenia właściwych relacji interpersonalnych.

Dariusz Michalski, PhD D.Sc. (linkedin)

Anna pracowała dla SABMiller jako ekspert zewnętrzny odpowiedzialny za badania psychometryczne wspierające decyzje biznesowe w kluczowych procesach rekrutacji najwyższego kierownictwa i rozwoju talentów. Anna posiada wysoki poziom wiedzy biznesowej, który doskonale uzupełnia jej kompetencje psychologiczne. Wniosła duży wkład w rozwój psychometrii dla polskiego biznesu. Jej praca jest zawsze najwyższej jakości, a praca z nią jest przyjemnością.

Karina Popieluch, CEO KAIZEN HR (linkedin)

Miałem okazję pracować z Anną przez kilka lat. Gorąco polecam jej umiejętności i kompetencje. Pozyskiwanie i rozwijanie talentów w organizacji powinno być najwyższym priorytetem każdego lidera. Aby zrobić to w sposób profesjonalny, miałem okazję skorzystać z pomocy profesjonalnego psychologa. Cała współpraca została zbudowana na zaufaniu, głębokim zrozumieniu naszych zespołów, z naciskiem na mocne strony i potencjał do dalszego rozwoju. Potrafiła odczytać nie tylko dane pochodzące ze skomplikowanych testów, które stosowaliśmy w KP, ale była także wyjątkowym obserwatorem i słuchaczem, który może wesprzeć zarówno menedżera, jak i talent we wspólnej pracy na przyszłość.

Marzena Piórko, VP Sales (linkedin)

Miałem okazję pracować z Anią na stanowisku Wiceprezesa ds. Marketingu w Kompanii Piwowarskiej. Ania zapewniła mi wsparcie eksperckie w procesach rekrutacji, selekcji, awansu i rozwoju talentów przy ocenie wyników ocen psychometrycznych kandydatów.
Jest profesjonalistką, którą bardzo cenię. Posiada dużą umiejętność opracowywania pełnych i zintegrowanych ocen kandydatów oraz ich dopasowania do potrzeb organizacyjnych i zespołowych. Jest niezwykle wnikliwa w profilach, stylach i potencjale osób.
Ania jest również świetnym słuchaczem, uważnym i rozumiejącym potrzeby swoich klientów. To oczywiście buduje trwałe relacje, które dodatkowo podnoszą wartość wsparcia eksperckiego, którego niesie.

Piotr Jurjewicz, Chief Marketing Officer w FIFCO USA (linkedin)

ASK Expert Anna-Syrek Kosowska

NASZE WARTOŚCI

Profesjonalizm

Elastyczność

Kreatywność